O nas

GRUPA CARGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to jedna z największych firm szkoleniowych w Polsce. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku od realizacji kursów prawa jazdy i szkoleń transportowych. W kolejnych latach rozszerzyliśmy działalność o szkolenia zawodowe oraz realizację projektów finansowanych przez Unię Europejską. Wykorzystując nasze doświadczenie i odpowiadając na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy świadczenie usług doradczych z zakresu doradztwa personalnego oraz pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych.

Główne obszary naszej działalności skupiają się wokół:

Posiadamy kilka oddziałów w Polsce i realizujemy projekty na terenie całego kraju. Współpracujemy z 300 Ośrodkami Szkolenia Kierowców oraz z 18 Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego.

Jako jedyny ośrodek w kraju posiadamy cztery mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych samochodem ciężarowym i autobusem, w tym symulator 6-stopniowy, wykorzystujący nowoczesne technologie.

Od 2011 roku przeszkoliliśmy ponad 25 000 kierowców z wykorzystaniem symulatorów, co stanowi przeszło 25% kierowców zawodowych wchodzących na polski rynek. Podczas kursów zawodowych oraz szkoleń miękkich przeszkoliliśmy ponad 18 000 osób.

W trosce o komfort naszych kursantów stale inwestujemy w innowacyjne technologie wspomagające proces nauczania. W 2013 roku oddaliśmy do użytku nowy obiekt z nowoczesnymi i kompleksowo wyposażonymi salami wykładowymi. Dysponujemy nowym taborem i sprzętem szkoleniowym, dzięki czemu oferujemy kursy o wysokim poziomie merytorycznym oraz organizacyjnym. W 2014 roku wprowadziliśmy na rynek autorski system e-learningowy EC@RGO przeznaczony do szkolenia kierowców zawodowych.

Kapitał ludzki Grupy CARGO stanowi najistotniejszy zasób naszej działalności. Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników gwarantują najwyższy poziom obsługi i  wysoką jakość szkoleń, co znajduje odbicie w ciągle wzrastającej liczbie zadowolonych klientów.

Wiedza, jakość i innowacyjność to wartości, którymi kierujemy się podczas realizacji naszych projektów.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!