USŁUGI WSPARCIA BIZNESU

Poszukujesz dodatkowych usług, które będą wsparciem twojego biznesu? Nasza oferta to również realizacja eventów, nie tylko motoryzacyjnych. Rywalizacja i zabawa, a równocześnie informacje, które mogą uratować życie – to można znaleźć tylko w Grupie CARGO! Nasze eventy powstają we współpracy z Sympro.pl – wybitnymi specjalistami w zakresie łączenia adrenaliny z nauką.

Każda impreza, niezależnie od jej charakteru, opiera się na indywidualnych ustaleniach. Dzięki temu nie tylko każdy event jest inny, ale i dopasowany do konkretnych potrzeb! Możemy szlifować wybrane umiejętności, możemy skupić się na aspekcie integracyjnym, możemy również szukać złotego środka.

Prowadzimy również poradnię psychologiczną oraz medycyny pracy. W naszym nowoczesnym budynku znajduje się w pełni wyposażona aula multimedialna oraz sale szkoleniowe, które można wynająć. Posiadamy również biura do wynajęcia na godziny.

Wykorzystując nasze 25 - letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych oraz projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej pomagamy naszym Partnerom w rozwoju ich organizacji. Nasza oferta w tym zakresie jest skierowana do firm, które chcą się rozwijać, czy to poprzez inwestycje w nowe technologie, linie produkcyjne czy też w rozwój swoich pracowników. Oferujemy Państwu wsparcie na każdym etapie rozwoju organizacji. Nasi eksperci dokonają analizy sytuacji Państwa firmy i jej otoczenia oraz przedstawią możliwe źródła finansowania (środki z Unii Europejskiej, kredyty inwestycyjne itp.).

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00