STREFA ZAWODOWA

Realizujemy kursy i szkolenia zawodowe, które umożliwiają podniesienie kwalifikacji, zdobycie nowego zawodu oraz uzyskanie uprawnień. Aby w optymalny sposób przekazać Państwu wiedzę, rozwinąć umiejętności a także podnieść i utrwalić rezultaty szkolenia, wykorzystujemy obok tradycyjnych metod nowoczesne technologie.

Oferujemy programy obejmujące najnowsze trendy i rozwiązania w danej dziedzinie. Posiadamy nowoczesną bazę dydaktyczną i dobrze przygotowane pracownie zawodowe. Nasi wykładowcy to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych z wieloletnią praktyką oraz przygotowaniem pedagogicznym.

Nasza firma w ramach różnego rodzaju projektów realizowała również szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.     

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00