Społecznie odpowiedzialni

Grupa CARGO od początku swojej działalności zwraca szczególną uwagę na społeczną odpowiedzialność biznesu. Od lat promujemy bezpieczeństwo ruchu drogowego, wielokrotnie organizując pokazy i eventy wykorzystujące symulatory i inne urządzenia mocno wpływające na wzrost świadomości kierowców w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze i unikania wypadków. Wspieramy organizacje społeczne, które działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i transportowego, np. Fundacja TRANS.ORG oraz Stowarzyszenie NA DRODZE. Wspólnie z członkami Stowarzyszenia przygotowaliśmy m.in. Program Aktywnej Kontroli Trzeźwości (PAKT).

Bierzemy udział w licznych eventach, podczas których przeprowadzamy pokazy przy wykorzystaniu symulator dachowania, symulator zderzeń, alkogogle czy też okulograf.

Od wielu lat Grupa CARGO podejmuje szereg działań wraz z Policją, organizując wszelkiego rodzaju akcje szkoleniowe, prelekcje dla uczestników ruchu drogowego w każdym wieku. Współpracujemy m.in. z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Komendą Miejską Policji w Jaworznie. Podejmujemy się wielu projektów, a nasi eksperci wielokrotnie byli i są zapraszani na konferencje i spotkania poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bierzemy udział w prelekcjach dla młodzieży szkolnej odwiedzając m.in. I LO w Jaworznie (Bezpieczeństwo przede wszystkim!), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Jaworznie (Prezentacje CARGO) oraz II LO w Jaworznie (Wizyta "CARGO" w II LO).

W 2013 roku Grupa CARGO zorganizowała debatę poświęconą tematyce BRD.

CARGO podejmuje się wielu działań uwzględniając interesy społeczne oraz ochronę środowiska.

Realizujemy projekty mające na celu podnoszenie kompetencji i kwalifikacji poszczególnych grup społecznych np. projekt Akademia Menadżera Oświaty (obejmujący podniesienie kompetencji dyrektorów w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Województwa Śląskiego), Tech-Job (bezpłatne szkolenia zawodowe dla uczniów ), Pełnosprawni na rynku pracy oraz ICT dla niepełnosprawnych (kursy zawodowe, komputerowe i językowe dla osób niepełnosprawnych).

W ostatnim czasie wpieraliśmy: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Konkurs Papieski organizowany przez Małopolską Wojewódzką Komendę Ochotniczego Hufca Pracy, Parafialny Festyn Rodzinny w Jaworznie, Konkurs „Moja wakacyjna praca” organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, czy też Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego. Wsparliśmy również Stowarzyszenie Hospicjum-Homini, organizowaliśmy lokalnie i bezpłatnie: Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Na Stacji Kontroli Pojazdów prowadzimy liczne akcje badania stanu technicznego aut, które mają przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Włączamy się za równo w akcje ogólnopolskie, jak i sami wychodzimy z bezpłatną inicjatywą w stronę kierowców.

 

 

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00