Już wkrótce kolejna edycja - MOTODAY 2023

czwartek, 17 sierpień 2023 10:52

Już 10 września Grupa CARGO oraz Prestige Garage zapraszają na motoryzacyjne wydarzenie: Moto Day 2023.

Jest to impreza, która zapisała się już na kartach najciekawszych Śląskich moto eventów
Chętnie odwiedzana przez pasjonatów motoryzacji, kierowców oraz ich rodziny
Moto Day 2023 rozpocznie się o godzinie 12:00, a koniec przewidujemy o godzinie 18:00. 

 

Jak co roku wydarzenie poświęcone będzie promocji bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy
W tym roku dodatkowo chcemy wraz z Komendą Miejską Policji w Jaworznie dotrzeć do kierowców z założeniami akcji EDWARD, czyli Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych. Celem akcji EDWARD jest poprawa bezpieczeństwa drogowego oraz promowania „wizji zero”, czyli ZERO śmiertelnych ofiar wypadków drogowych w Europie. Choć dzień ten przypada na 21 września, to już 10 września podczas Moto Day 2023 wraz z policjantami opowiemy o działaniach, które prowadzone będą 11 dni później przez stróżów prawa na wszystkich europejskich drogach. 

Moto Day 2023 to nie tylko dzień promocji bezpiecznej jazdy, ale i przestrzeń dla fanów motoryzacji, kierowców oraz ich rodzin, która wypełniona będzie atrakcjami. A te będą dla uczestników w każdym wieku.

Dla dorosłych posiadających prawo jazdy w ten dzień otwarta będzie płyta poślizgowa. To na niej kierowcy, pod okiem instruktorów techniki jazdy, będą mogli doskonalić umiejętność opanowywania samochodu jadącego po śliskiej nawierzchni i nierzadko wpadającego w poślizg. Wszystko jednak odbywać się będzie w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach

Dostępny będzie symulator dachowania, alkogogle, refleksomierz. Nie zabraknie licznych konkursów i gier losowych. A w nich będą do wygrania m.in. voucher VIP na płytę poślizgową, 2 vouchery o wartości 1000 zł (do wykorzystania na ofertę Grupy CARGO), kurs prawa jazdy kat. A oraz wiele innych cennych nagród przygotowanych przez naszych partnerów. 

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

Fani motoryzacji będą mogli podziwiać klasyczne oraz tuningowane samochody, zamienić słowo z ich właścicielami oraz zobaczyć, jak część z nich zaprezentuje auta na płycie poślizgowej. Na wydarzeniu obecny będzie także najstarszy polski klub motocyklowy Road Runners MC Poland 1%, który zaprezentuje ponad 50 motocykli! Dla zainteresowanych będzie możliwość zaopatrzenia się w gadżety motocyklowe.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych! Dla nich również czeka moc atrakcji. Będzie miasteczko drogowe oraz małe gokarty, którymi dzieci będą mogły się poruszać poznając przepisy ruchu drogowego. Nie zabraknie skakańców, angażujących i ciekawych animacji, zabaw ruchowych, malowania twarzy, czy wielkich mydlanych baniek. Dla najmłodszych również będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Oczywiście nie zabraknie dobrej kawy, lodów i jedzenia w strefie gastro oraz miejsca, gdzie będzie można odpocząć pomiędzy atrakcjami, czyli strefy chill

W nietypowej fotobudce, bo zaaranżowanej w klimatycznym stylu we wnętrzu Volkswagena T3, odwiedzający będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi. 

Nie możemy też zapomnieć o prawdziwej gratce dla fanów motoryzacji: tego dnia przez Jaworzno przejedzie historyczny i zabytkowy autobus Ikarus. Będzie można odbyć nim podróż, jak za dawnych lat! Autobus będzie zatrzymywał się na wyznaczonych przystankach w mieście i będzie zabierał pasażerów, dowożąc ich prosto na Moto Day 2023. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wystawców związanych z szeroko rozumianym pojęciem motoryzacji, a także właścicieli klasycznych oraz tuningowanych samochodów! 

 

 

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00