Funkcjonowanie firmy w czasie epidemii

poniedziałek, 30 marzec 2020 07:30

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w naszym Ośrodku zgodnie z harmonogramem. Odwołane natomiast zostały wszystkie najbliższe wizyty u psychologa i lekarza medycyny pracy. W sprawach pilnych można się kontaktować bezpośrednio z pracownią psychologiczną pod numerem telefonu: 784 022 709.

Jednocześnie prosimy, aby osoby chore lub przeziębione nie przychodziły na zajęcia - koniecznie zgłoście nam telefonicznie lub mailowo nieobecność. W miarę możliwości płatności za szkolenia dokonujcie przelewem lub kartą płatniczą.

Prosimy Was abyście większość spraw załatwiali z Nami telefonicznie: 32 413 88 00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli Wasza sprawa nie wymaga wizyty osobistej w Grupie CARGO, ograniczcie je do minimum.

Biuro Obsługi Klienta pracuje TYLKO w godzinach 8.00 - 14.00
Stacja Kontroli Pojazdów od pon. do pt.: 8.00 - 16.00, sobota 7.00 - 14.00

Zajęcia praktyczne (jazdy) z powodu złego stanu zdrowia możecie odwołać nawet na 12h przed nimi bez żadnych konsekwencji. W nagłych przypadkach pogorszenia się stanu zdrowia będziemy reagować indywidualnie.

Ci z Was, którzy przebywają w domu, a chcieliby korzystać z nauki w formie e-learningu do prawa jazdy kat. B, C i D lub Certyfikatu Kompetencji Zawodowych proszeni są o kontakt telefoniczny z nami.

Staramy się na bieżąco zapewniać czystość pojazdów wykorzystywanych do realizacji szkoleń oraz pomieszczeń zgodnie z zaleceniami GIS.

Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Poniedziałek, Środa 8:00 - 18:00