Przygotuj młodego kierowcę do drogi – Zainwestuj w Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy dla dziecka

czwartek, 19 grudzień 2019 14:02

Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy bardzo często jest jednym z elementów towarzyszących wejściu w „dorosłość”, kurs można zacząć nawet na 3 miesiące przed 18 urodzinami. Nowy rok oznacza, że osoby z kolejnego rocznika będą mogły stać się kandydatami na kierowców. Przyszedł czas również na Twoje dziecko? Zainwestuj w Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy, dzięki któremu będzie gotowe na różne, często nieprzewidziane sytuacje na drodze.

Młody kierowca często nie jest świadomy, na jak dużo aspektów należy zwrócić uwagę, poruszając się w ruchu ulicznym. Wielu sytuacji nie jest w stanie przewidzieć nawet doświadczony kierowca, dlatego wiemy, jakie znaczenie ma edukacja w tym zakresie. Tworząc program, na którym bazuje Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy postawiliśmy na przekazanie kompleksowej wiedzy, której nie zawierają inne standardowe kursy.

Pełne przygotowanie do zostania kierowcą

Wybierając Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy dla dziecka sprawisz, że po ukończeniu kursu będzie czuć się znacznie pewniej jako początkujący kierowca. Wszystko za sprawą złożonej formuły naszego kursu, który jest wielopłaszczyznowy i składa się z kilku elementów. Rozpoczyna się od 30 godzin zajęć teoretycznych, podczas których pozna zasady ruchu i poruszania się po drogach, a także nauczy się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zajęciach teoretycznych realizuje się zajęcia praktyczne w wymiarze 30 godzin. Kolejnym elementem jest godzinne szkolenie z doskonalenia techniki jazdy na płycie poślizgowej. ODTJ umożliwia początkującemu kierowcy zmierzenie się z sytuacjami ekstremalnymi, które mogą wystąpić na drodze, a także uczy prawidłowego reagowania podczas sytuacji awaryjnych. Wszystkie ćwiczenia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, w kontrolowanych warunkach. Wykłady obejmujące ćwiczenia na symulatorze dachowania, symulatorze zderzeń, refleksomierzu i z wykorzystaniem alkogogli.

Ferie zimowe na 4 kółkach

Najbliższy kurs obejmujący Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy rozpoczyna się 10 lutego. Wybierz nasze szkolenie i zapewnij swojemu dziecku możliwość efektywnego wykorzystania przerwy wolnej od zajęć lekcyjnych.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszego kursu. Więcej szczegółów można znaleźć na specjalnie dedykowanej podstronie lub po skontaktowaniu się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem (32) 413 88 00.

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00