O co chodzi z tym doskonaleniem techniki jazdy?

poniedziałek, 26 sierpień 2019 06:35

Zastanawiałeś się na czym polega szkolenie z bezpiecznej jazdy? Czy szkolenie z doskonalenia techniki jazdy jest dla ciebie? Jakie ćwiczenia odbywają się na płycie poślizgowej i co dają kierowcy?

Szkolenie można wykupić dla siebie albo w postaci vouchera prezentowego dla bliskiej Ci osoby. Odbywa się w formie indywidualnej zarówno w tygodniu, jak i w weekendy - termin zajęć dopasowujemy do twojego grafiku :)

Szczegóły: https://www.cargo.edu.pl/menu-strefa-kierowcy/szkolenia/doskonalenie-techniki-jazdy-szkolenie-indywidualne/doskonalenie-techniki-jazdy-kat-b