Kierowco, zamiast naprawiać – kontroluj! Akcja Stacji Kontroli Pojazdów

środa, 13 wrzesień 2017 10:17

Czy wiesz, w jakiej kondycji jest płyn hamulcowy oraz chłodniczy w twoim aucie? Jak często sprawdzać ich jakość oraz jakie są konsekwencje zaniedbania ich wymiany? W Stacji Kontroli Pojazdów CARGO diagności będą prowadzić badanie stanu obu płynów całkowicie za darmo! Przyjedź do nas w dniach 18 – 30 września 2017 roku na kontrolę i otrzymaj szczegółowe wskazówki dalszego ich użytkowania. Weź udział w akcji „Kierowco, zamiast naprawiać - kontroluj” i zaoszczędź na naprawie swojego pojazdu!

Pamiętaj, że badanie zawartości wody próbnikiem elektrycznym w płynie hamulcowym jest tak proste, że warto wykonywać je raz na rok. Niestety płyn zawierający zbyt dużo wody ma obniżoną temperaturę wrzenia i przy intensywnym hamowaniu może się zagotować, uniemożliwiając hamowanie.

Z kolei w organicznych płynach chłodniczych decyzję o wymianie podejmuje się po stwierdzeniu, niewłaściwej temperatury zamarzania płynu. Jazda przez dłuższy okres na płynie słabej jakości powoduje zaburzenia pracy silnika oraz korozję układu chłodniczego.

Dodatkowo w każdym aucie wyregulujemy ustawienie świateł. Zbliża się jesień, wieczory stają się coraz dłuższe, dlatego też powinniśmy zadbać o prawidłowe ustawienie świateł mijania i nasze bezpieczeństwo na drodze. Niestety ciągle zdarzają się sytuacji, w których kierowcy są oślepiani przez pojazdy, poruszające się z przeciwnego kierunku.

Zapraszamy na darmową kontrolę w dniach 18 – 30 września na Stację Kontroli Pojazdów CARGO zlokalizowaną przy ulicy Darwina 17. Badania można zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-20.00 oraz w soboty 7.00 – 14.00.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00