Wygraj szkolenie z Leonem CUPRA w Grupie CARGO!

środa, 06 wrzesień 2017 09:24

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem organizowanym przez Seat Promoto. Wygrać można szkolenie nowym modelem Seat Leon Cupra na naszej płycie poślizgowej. Dla prawdziwego kierowcy technika i bezpieczeństwo jazdy to podstawa, tym bardziej kiedy prowadzi się 300-konnego SEAT-a ze sportowym pazurem! Weź udział w naszym konkursie i poczuj prawdziwe emocje. Co zrobić, aby wygrać wizytę w CARGO?

Oto prosty przepis w kilku krokach:

1. Przyjdź do Seat Promoto na jazdę testową SEAT-em Leonem – koniecznie we wrześniu!
  2. Uwiecznij najlepsze momenty z jazdy na zdjęciu lub filmie (możesz poprosić o pomoc naszego Sprzedawcę).
  3. Opublikuj materiał pod postem konkursowym, który znajdziesz na Facebooku Seat Promoto.
  4. Zbierz jak największą liczbę reakcji do dnia 1.10.
  5. Jeśli Twój materiał będzie w gronie piętnastu z największą liczbą reakcji – otrzymasz zaproszenie do CARGO, gdzie 7 października odbędzie się nasza impreza!

Szczegółowe informacje i regulamin: http://www.promoto.seat-auto.pl/aktualnosci/9-wygraj-szkolenie-z-leonem-cupra-w-akademii-jazdy-cargo

Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Poniedziałek, Środa 8:00 - 18:00