Wygraj wyścig na płycie poślizgowej!

poniedziałek, 21 sierpień 2017 04:59

Koniec wakacji nie musi być nudny! Świętuj 1 września z Grupą CARGO na płycie poślizgowej i wygrywaj nagrody!

W godzinach od 17.00 do 21.00 na terenie naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy za darmo będziesz mógł dwukrotnie spróbować swoich sił w próbach sprawnościowych. Przygotowaliśmy dla was specjalny tor wyścigu, który będziecie musieli pokazać, w jak najkrótszym czasie! Zadanie to nie będzie należało do łatwych, bo część trasy przebiega przez płytę poślizgową! Uczestnicy w wyścigu biorą udział swoimi autami, dlatego, aby szanse były równe wyniki podzielimy według kategorii pojazdów:
- do 100 KM
- 100 KM - 150 KM
- powyżej 150 KM.

Na najlepszych w każdej kategorii czekają nagrody!

Podczas eventu będziesz miał okazję skorzystać również z:

•  symulatora dachowania,
  • symulatora zderzenia,
  • symulator jazdy,
  • alkogogli,

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Zapisy: https://goo.gl/forms/7L9WXBeYheSSR2rn1

Na dwa dni przed imprezą osoby zgłoszone otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w akcji wraz z rozrysowaną trasą wyścigu oraz informacjami organizacyjnymi. Ze względu na bezpieczeństwo uczestnicy będą podzieleni na grupy, wjazd na wyścig będzie odbywał się co pół godziny.