Zobacz ofertę dla kierowców zawodowych

wtorek, 04 lipiec 2017 00:00

Rozpoczynasz pracę w zawodzie kierowcy? Zapisz się na kwalifikacje wstępną! Pracujesz, jako kierowca zawodowy? Szukasz ośrodka, w którym wykonasz szkolenie okresowe pozwalające na odnowienie uprawnień? Skorzystaj z naszej oferty e-learningowej! Wybierając ECARGO przyswoisz w prosty sposób treści szkoleniowe. Zapoznasz się z materiałami multimedialnymi, ale także będziesz miał zapewniony bezpośredni kontakt z instruktorem.

Kurs możesz rozpocząć w każdej chwili!

Dlaczego wybrać Grupę CARGO?

• teorię przyswoisz poprzez materiały multimedialne zamieszczone na platformie e-learningowej,
  • zajęcia praktyczne odbędziesz na płycie poślizgowej,
  • skurs zrobisz w ośrodku z nowoczesną infrastrukturą,
  • gwarantujemy miejsce parkingowe pod ośrodkiem,
  • uśmiechnięta i sympatyczna obsługa pomoże ci na każdym kroku.

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00