WAKACYJNA PROMOCJA - rozpocznij prawo jazdy kat. A z Jackiem Ciszewskim

wtorek, 20 czerwiec 2017 07:53

Plany na wakacje? Las, bezdroża, Chorwacja, a może wschód Polski? Jeszcze zdążysz zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A i przeżyć lato swoich marzeń na jednośladzie :)

Kurs prowadzi rozpoznawalny i chwalony w środowisku motocyklistów Jacek Ciszewski z MotorKursu. Podczas szkolenia zobaczysz, jak wygląda prawdziwe życie motocyklisty i otrzymasz praktyczne informacje poparte jego wieloletnim doświadczeniem oraz przejechanymi kilometrami.

Ucz się pod okiem instruktora rekomendowanego przez innych motocyklistów!

Najbliższe szkolenie rusza 10.7.2017!

Promocyjnie przed egzaminem państwowym dodajemy 2 godziny jazd GRATIS!

Szczegóły: http://akademiajazdycargo.pl/oferta/40/prawo-jazdy-kat-a-am-a1-i-a2

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00