Mysłowicka Czwórka - rajd turystyczno-nawigacyjny - fotorelacja

środa, 14 czerwiec 2017 07:53

Od 9 do 11 czerwca na terenie Śląska odbędzie się międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny „Mysłowicka Czwórka”. Na liście zgłoszeń są załogi z Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii oraz Polski. Na terenie Grupy CARGO odbędzie się jedna z atrakcji rajdu - widowiskowe próby sprawności. “Trasa próby będzie przebiegać po płytach poślizgowych pozwalających sprawdzić swoje umiejętności w skrajnie trudnych warunkach przyczepności nawierzchni – mówi dyrektor rajdu Maciej Krzewski. Poza możliwością doskonalenia techniki jazdy gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane emocje!

Jak co roku nie zabraknie wyzwań nawigacyjnych dla uczestników. „Stworzyliśmy wydawałoby się banalną aczkolwiek wymagającą trasę z wieloma "perełkami". Załogi będą musiały wykazać się otwartością umysłu oraz wielką czujnością, aby nie dać się wyprowadzić w przysłowiowe maliny" – mówią autorzy trasy Mateusz Krzewski i Michał Brzóska. "Tegoroczna trasa rajdu będzie cechowała się różnorodnością, każdy etap (a jest ich 6 o łącznej długości 180 km) będzie inny, dlatego mamy nadzieję, że uczestnicy nie będą się nudzić i naszą trasę będą długo i pozytywnie wspominać!

Rajdy turystyczno-nawigacyjne polegają na przejechaniu trasy rajdu w warunkach normalnego ruchu drogowego zgodnie ze wskazówkami organizatora i obowiązującym kodyfikatorem (czyli schematycznym opisem trasy z zaznaczonymi charakterystycznymi punktami jak np. skrzyżowanie dróg, budynek). Prawidłowość przejazdu trasy potwierdzana jest przez sędziów, obsługujących punkty kontroli przejazdu (PKP).

Głównym organizatorem jest stowarzyszenie Automobilklub Mysłowicki.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00