Dzień Dziecka w Grupie CARGO

czwartek, 01 czerwiec 2017 07:53

W piątek 2 czerwca Grupa CARGO przygotowała specjalną akcję z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się pod hasłem „Bezpiecznie i zdrowo” i była skierowana do ponad 60 dzieci z jednej z jaworznickich szkół podstawowych. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych zawodach sportowych oraz zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zarówno dzieci, jak i rodzice docenili sportowy aspekt akcji. Nasze dzieci mają możliwość rozwoju sprawności motorycznej i fizycznej podczas zabawy, uczą się rywalizacji opartej o pewne reguły i zasady – mówiła jedna z matek obecnych podczas imprezy. Pojawiły się również podziękowania od rodziców za możliwość spędzenia tego dnia nie przy komputerze, tylko na sportowo i zdrowo.

Konkurencje sportowe dostarczyły zarówno najmłodszym, jak i rodzicom oraz nauczycielom mnóstwo zabawy i radości. Po ich zakończeniu rozpoczęła się druga część akcji związana z bezpieczeństwem. Przedstawicielka jaworznickiej policji sierżant sztabowy Monika Śliwińska przestrzegła grupę przez wakacyjnymi zagrożeniami i dała praktyczne wskazówki dotyczące zachowań w ruchu drogowym.

Zdobytą wiedzę dzieci wykorzystały podczas zabawy w pluszowym miasteczku ruchu drogowego, przy kolorowankach oraz rebusach. Dzięki tym atrakcjom ćwiczyły znajomość znaków drogowych. Dzieci otrzymały również paczki od sponsorów, które zawierały m.in. odblaski, mające na celu zapewnić im widoczność na drodze.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00