Oferta ODTJ

Funkcjonalność i nowoczesność infrastruktury to podstawowe zalety współpracy z Grupą CARGO. Nasza lokalizacja gwarantuje dojazd z dowolnego miejsca na Śląsku w mniej niż godzinę. Na naszej płycie poślizgowej jednocześnie mogą być prowadzone szkolenia na kilku pojazdach ciężarowych i autobusach. To oszczędność czasu, bo szkolenie jest realizowane w ciągu 2 lub 4 godzin!

Jesteśmy jedynym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy na Śląsku, na którym możesz realizować:

  • szkolenia z jazdy specjalnej w ramach kwalifikacji wstępnej,
  • szkolenia z jazdy specjalnej w kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej,
  • technikę i taktykę jazdy dla instruktorów nauki jazdy.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, jako Ośrodek Szkolenia zapraszamy do kontaktu - oferta każdorazowo zostaje przygotowana indywidualne.

W najbliższym czasie na terenie naszego ODTJ zakończone zostaną prace związane z automatyzacją jego działalności oraz wprowadzeniem telemetrii. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom będziemy mogli podwyższyć jakość prowadzonych szkoleń. Automatyzacja pozwoli usprawnić proces poruszania się po terenie ośrodka, zapewni kursantom jednakowe warunki szkoleniowe i zwiększy bezpieczeństwo przy równoległej realizacji kilku szkoleń. Automatyzacja pojazdów wykorzystywanych do szkolenia da innowacyjne podejście do procesu szkoleniowego i kontrolowania jego przebiegu. Zastosowanie systemu kontrolno-pomiarowego pozwoli na pogłębioną analizę procesu szkoleniowego. Wprowadzone rozwiązania pozwolą nam rozpocząć współpracę z przedstawicielami przemysłu motoryzacyjnego oraz instytucjami naukowymi w zakresie prowadzenia prac badawczych.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00