Doradztwo biznesowe

Grupa CARGO posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu wniosków o dofinansowanie oraz w doradztwie na rzecz beneficjentów środków pomocowych. Zrealizowaliśmy prawie 50 projektów inwestycyjnych i szkoleniowych, w ramach których pozyskaliśmy ponad 20 milionów złotych dofinansowania na ich realizację.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oferujemy wiedzę praktyczną, dogłębną znajomość procedur i przepisów dotyczących poszczególnych programów dofinansowań. Nasi eksperci chętnie podzielą się swoją wiedzą w trakcie przygotowania i realizacji projektu oraz prowadzonych przez nas szkoleń.

W przypadku środków pochodzących z nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 oferujemy Państwu pełne wsparcie merytoryczne i personalne na każdym etapie realizacji projektu.

Naszą pracę rozpoczynamy od analizy Państwa sytuacji i planów inwestycyjnych. Celem audytu jest przygotowanie ostatecznej wersji projektu i maksymalizacja szans na otrzymanie dotacji. Tworzymy również plan inwestycji, który pozwoli na sprawną jej realizację.

Po ustaleniu kształtu projektu, przystępujemy do kolejnego etapu - przygotowujemy dokumentację, która jest niezbędna podczas ubiegania się o środki z funduszy Unii Europejskiej.

Gdy otrzymają Państwo dotację wesprzemy Państwa w zakresie zarządzania projektem. Oferujemy wsparcie podczas realizacji projektu, wyboru dostawców i realizacją założonych wskaźników. Utrzymujemy nadzór nad inwestycją oraz całą dokumentacją, tak aby kontrole przeprowadzane przez instytucje nadzorujące przebiegły pomyślnie.

W trakcie trwania projektu i na jego zakończenie przygotowujemy wymagane sprawozdania i rozliczenia finansowe, aby zapewnić płynną wypłatę kolejnych transz przyznanych środków finansowych.

 

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00