Klucze płasko-oczkowe z grzechotką

Zestaw kluczy, który umożliwia sprawną pracę bez konieczności przekładania klucza. Klucze wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.
Szczęka - pod kątem 15 stopni, 72 zęby, skok zęba grzechotki co 5 stopni, opcje przełączania lewo/prawo.

Klucze nasadowe to grupa narzędzi, na którą z reguły składają się trzy podstawowe elementy: nasadki, pokrętła (grzechotki) oraz akcesoria w postaci przedłużek, redukcji i przegubów.

Komplety kluczy nasadowych oferowane są w zestawach podzielonych ze względu na rozmiar gniazda w nasadkach:  1/4" oraz 1/2". Komplety są dostępne w walizkach do przechowywania.