Klucz pneumatyczny udarowy Luna AIW3/4" TH

Klucz pneumatyczny o działaniu udarowym z chwytem 3/4", ze zmianą kierunku obrotów. Bardzo przydatny w branży motoryzacyjnej, dzięki wysokiej wartości momentu dokręcającego i odkręcającego. Moment dokręcający o trzech, nastawnych wartościach. Klucz jest wykonany z magnezu i aluminium. Model pistoletowy z wylotem powietrza poprzez rękojeść, z możliwością dołączenia węża wydmuchowego Posiada obrotową złączkę 360° do węża doprowadzającego sprężone powietrze, co ułatwia posługiwanie się narzędziem. Gumowany  uchwyt zapewnia wygodę izoluje od zimna i redukuje wibracje.

20569-0100 AIW3/4" TH – chwyt kwadratowy z pierścieniem do mocowania nasadek maszynowych.

20569-0209 AIW1" TH – chwyt kwadratowy z otworem do mocowania nasadek maszynowych.

Klucz pneumatyczny ma szerokie zastosowanie do montażu i demontażu wszystkich połączeń śrubowych zarówno w fabrykach, warsztatach serwisowych, najczęściej  jednak w serwisach wulkanizacyjnych.
Służy do odkręcania i dokręcania śrub i nakrętek, posiada udar, który jest niezbędny przy pracy z zapieczonymi śrubami.