Materiały edukacyjne DIDAFLEX spójna i elastyczna koncepcja dydaktyczna

Koncepcja ćwiczeń dydaktycznych DIDAFLEX opracowana i stale doskonalona przez PARKER HANNIFIN została zebrana w pakietach szkoleniowych z zakresu pneumatyki, elektropneumatyki, hydrauliki i elektrohydrauliki.

Ćwiczenia dydaktyczne stanowią podstawę szkolenia praktycznego uczniów i doskonalenia zawodowego pracowników. Złożoność zadań rośnie wraz z każdym kolejnym ćwiczeniem. W kolejnych, następujących po sobie ćwiczeniach przyswojona wcześniej wiedza zostaje ugruntowana i pogłębiona.

Materiały są przygotowane w formie zeszytów do ćwiczeń praktycznych z lekcjami z zakresu pneumatyki i hydrauliki. Wszystkie zadania mają na celu rozwiązywanie problemów praktycznych. Zeszyty zawierają opisy ćwiczeń, ilustracje, schematy oraz pytania sprawdzające po każdej lekcji.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


GODZINY OTWARCIA BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW

Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Poniedziałek, Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00