Przekrój dydaktyczny układu kierowniczego i zawieszenia Citroen ZX

Stanowisko edukacyjne przezentujące układ kierowniczy ze wspomaganiem hydraulicznym, z elementami przedniego zawieszenia w postaci aortyzatorów i sprężyn z samochodu Citroen ZX. Dzięki wielu przekrojom poprzecznym i wzdłużnym wykonanym przez poszczególne częsci pokazuje zasadę działania poszczególnych układów. Obrót kierownicą pozwala na obserwowanie pracy przekładni kierowniczej oraz układu wspomagania. Stanowisko dydaktyczne zawiera również elementy układu hamulcowego z servo wspomaganiem. Wiele spośód elementow wchodzących w skład stanowiska zostało przekrojonych w celu pokazania struktury wewnętrznej poszczególnych części, jak również w celu pkazania zasady działania. Krawędzie poszczególnych przekrojów zostały estetycznie pomalowane, podobnie jak wybrane elementy, co sprawia, że jest to bardzo czytelna i wszechstronna pomoc dydaktyczna. Przekrój został umieszczony na stelażu z kółkami, co ułatwia jego przemieszczanie.

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00