Przekrój silnika 1,9 D z ręczną skrzynią biegów z samochodu Citroen ZX

Pomoc dydaktyczna w postaci stanowiska umożliwiającego zapoznanie się z wewnętrzną strukturą jednostki napędowej. Poprzez obrót korbą zamocowaną do wału korbowego można obserwować współdziałanie poszczególnych elementów silnika oraz skrzyni biegów. Przekrój umieszczony jest na stelażu, który został wyposażony w pedał sprzęgła i lewarek zmiany biegów. Zabudowany lewarek umożliwia zmianę przełożeń a pedał sprzęgła pozwala odłączyć silnik od skrzyni biegów. Stelaż posiada kółka, co ułatwia przemieszczanie eksponatu.

Przekroje wzdłużne i poprzeczne poszczegolnych elementów zostały wykonane b. precyzyjnie z dużą dbałością o szczegóły. Wszystkie krawędzie przekrojów zostały estetycznie pomalowane, podobnie jak wybrane części silnika i skrzyni biegów, co ułatwia rozróżnienie poszczególnych elementów. Przeznaczenie przekroju może być prezentacyjne i edukacyjne.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00