Pomoce dydaktyczne przekroje, modele i plansze dydaktyczne

Proponujemy gotowe rozwiązania edukacyjne, ale jednocześnie odpowiadamy na indywidualne potrzeby dotyczące nowoczesnych pomocy dydaktycznych interesujących z punktu widzenia uczniów oraz nauczycieli.

Dysponujemy zapleczem produkcyjnym, które umożliwia wykonanie jednostkowych przekrojów i modeli dydaktycznych dopasowanych do kierunków kształcenia w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych i uczelniach technicznych.

Przekroje dydaktyczne

Na specjalne zamówienie możemy wykonać m.in. przekroje urządzeń mechanicznych tj. silników, skrzyń biegów, siłowników, turbosprężarek itp. Przekroje wykonane są w sposób umożliwiający uczniom poznanie zasady działania poszczególnych urządzeń.

Modele i plansze dydaktyczne

Na życzenie klienta wykonujemy modele dydaktyczne umożliwiające wielokrotny demontaż i montaż różnych podzespołów. Takie rozwiązanie umożliwia uczniom szczegółowe poznanie ich budowy.

Zarówno przekroje, jak i modele, mogą być umieszczone na tablicach lub ruchomych platformach wyposażonych w kółka.

Osobną propozycję stanowią:

Przekroje ekspozycyjne

Wykonane z należytą pieczołowitością i wyjątkową dbałością o szczegóły i estetykę. Z przeznaczeniem jako eksponaty wystawiennicze np. podczas targów, jako elementy wystroju sali konferencyjnej albo gadżety skupiające uwagę kontrahenta podczas rozmów w gabinecie prezesa.