Przekrój silnika elektrycznego stosowanego w motoryzacji

Precyzyjny przekrój wzdłużny silnika elektrycznego wykorzystywanego w samochodach, w układzie klimatycacji. Wykonany z pieczołowitą dbałością o szczegóły. Wyjątkowo trudny ze wzgledu na konieczność jednoczesnego przecięcia zmontowanego wirnika, który sklada się z różnych materiałaów tj. stali, plastiku (warstwy izolatora) i miedzi (uzwojenie, komutator). Ponadto wewnątrz obudowy znajdują się  płytki wykonane są z b. twardego materiału, które (po namagnesowaniu) pełnią rolę magnesów stojana. Również płytka elektryczna wymaga jednoczesnego przecięcia kilku róznych materiałów. Całość zabezpieczona przed korozją powłoką lakierniczą, ktora dodatkowo przydaje estetyki. Dopełnienie stanowią nóżki ze staki nierdzewnej i podstawka wykonana z egzotycznego drewna. Idealny eksponat do prezentowania na targach, w sali konferencyjnej albo w biurze menagera.