Pomoce dydaktyczne przekroje, modele i plansze dydaktyczne

Proponujemy gotowe rozwiązania edukacyjne, ale jednocześnie odpowiadamy na indywidualne potrzeby dotyczące nowoczesnych pomocy dydaktycznych interesujących z punktu widzenia uczniów oraz nauczycieli.

Dysponujemy zapleczem produkcyjnym, które umożliwia wykonanie jednostkowych przekrojów i modeli dydaktycznych dopasowanych do kierunków kształcenia w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych i uczelniach technicznych.

Przekroje dydaktyczne

Na specjalne zamówienie możemy wykonać m.in. przekroje urządzeń mechanicznych tj. silników, skrzyń biegów, siłowników, turbosprężarek itp. Przekroje wykonane są w sposób umożliwiający uczniom poznanie zasady działania poszczególnych urządzeń.

Modele i plansze dydaktyczne

Na życzenie klienta wykonujemy modele dydaktyczne umożliwiające wielokrotny demontaż i montaż różnych podzespołów. Takie rozwiązanie umożliwia uczniom szczegółowe poznanie ich budowy.

Zarówno przekroje, jak i modele, mogą być umieszczone na tablicach lub ruchomych platformach wyposażonych w kółka.

Osobną propozycję stanowią:

Przekroje ekspozycyjne

Wykonane z należytą pieczołowitością i wyjątkową dbałością o szczegóły i estetykę. Z przeznaczeniem jako eksponaty wystawiennicze np. podczas targów, jako elementy wystroju sali konferencyjnej albo gadżety skupiające uwagę kontrahenta podczas rozmów w gabinecie prezesa.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00