Drukarka Hbot 3D

Drukarka 3D posiadająca pole robocze, jedno z największych na rynku, o wymiarach 30 x 30 x 30 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest drukowanie dużych modeli (architektonicznych, prototypowych, do wykonywania form itp.) bez konieczności ich podziału na mniejsze elementy. Powierzchnia robocza wykonana jest ze szkła borokrzemowego, o bardzo małej rozszerzalności cieplnej, pokrytego matą kaptonową, która zapewnia odpowiednią adhezję nawet największych wydruków. Ponadto, aby zapewniać możliwość drukowania skomplikowanych brył, drukarka z materiału modelowego wykonuje łatwo usuwalne struktury podporowe (suporty). Zamknięta, oświetlona komora robocza wraz z szybko nagrzewającym się blatem stołu roboczego o mocy 300W pozwalają na tworzenie dużych i skomplikowanych obiektów z różnych materiałów, jednocześnie znacząco zmniejszają ryzyko pęknięć w tworzonym wydruku możliwych ze względu na naprężenia termiczne. Nowoczesny 32 bitowy sterownik mikroprocesorowy drukarki oraz własne oprogramowanie sterujące na PC pozwalają na uzyskanie efektywnych i efektownych wydruków.

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00