Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. B
09 października
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
13 listopada
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
11 grudnia
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12

Nowość w naszej ofercie! Kurs eksternistyczny na prawo jazdy.

Obecne przepisy dopuszczają możliwość nieuczestniczenia w wykładach kursu prawa jazdy. Kurs eksternistyczny, bo o nim mowa, polega na samodzielnym przygotowaniu się kursanta z części teoretycznej, zdaniu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego, a następnie realizacji zajęć praktycznych w wybranym ośrodku. 

Koszt kursu eksternistycznego jest niższy o 150 zł od regularnej ceny szkolenia.

Formułę naszego kursu oparliśmy o kompleksowe przygotowanie kandydatów na kierowców do wszystkich sytuacji, które mogą spotkać ich na drodze. Decydując się na Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy będziesz czuć się znacznie pewniej jako początkujący kierowca – dlaczego?

Nasz kurs prawa jazdy jest wielopłaszczyznowy i składa się z kilku elementów:

 • 30 godzin zajęć teoretycznych, podczas których poznasz zasady ruchu i poruszania się po drogach, a także nauczysz się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zajęciach teoretycznych rozpoczniesz realizację 30 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia są ustalane indywidualnie z instruktorem prowadzącym
 • godzinnego szkolenia z doskonalenia techniki jazdy na płycie poślizgowej. ODTJ umożliwia początkującemu kierowcy zmierzenie się z sytuacjami ekstremalnymi, które mogą wystąpić na drodze, a także uczy prawidłowego reagowania podczas sytuacji awaryjnych. Wszystkie ćwiczenia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, w kontrolowanych warunkach
 • wykłady obejmujące ćwiczenia na symulatorze dachowania, symulatorze zderzeń, refleksomierzu i z wykorzystaniem alkogogli.
 • wykłady z pierwszej pomocy, które prowadzi praktykujący ratownik z wykorzystaniem fantomu osoby dorosłej, dziecka i urządzenia AED

Co zyskasz decydując się na Pakiet Bezpiecznego Prawa Jazdy w Grupie CARGO?

 • Niepowtarzalną możliwość zmierzenia się z niespodziewanymi sytuacjami na drodze w bezpiecznych warunkach podczas ODTJ
 • Zapoznania się z modelem samochodu wykorzystywanym podczas egzaminu państwowego w WORD, ponieważ szkolenia praktyczne odbywają się na na Toyocie Yaris
 • Naukę przekazywaną w różnej formie – wykładów, szkoleń praktycznych, poprzez symulatory oraz jazdę na torze

 

INFORMACJE DLA KURSANTA

Każdy kandydat musi mieć ukończone 18 lat, a od 19 stycznia 2013 roku, przed przystąpieniem do szkolenia, czyli zapisaniem się na kurs prawa jazdy robi odpowiednie badanie lekarskie i wraz ze zdjęciem musi mieć utworzony Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Dokument ten, otrzymuje we właściwym Starostwie lub Urzędzie. Dopiero z uzyskanym PKK kandydat na kierowcę zapisuje się w Ośrodku Szkolenia Kierowców na kurs prawa jazdy.

Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne kierowców do kierowania:

 •  pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla,
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t oraz z przyczepy lekkiej,
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t oraz z przyczepy innej niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów nie przekracza 4250 kg,
 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

Proces przejścia z kursanta do pełnoprawnego kierowcy nie jest tak skomplikowany, jak się początkowo wydaje. Poznaj go krok po kroku!

 

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

Umożliwiamy rozpoczęcie zajęć praktycznych w dowolnym miejscu w Jaworznie, dostosowując się do kursanta. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym  teoretycznym i praktycznym, po którym zostaje wydane zaświadczenie o ukończonym kursie.

Jazdy odbywają na najnowszej Toyocie Yaris z 2018 roku, co umożliwia kursantowi zapoznanie się z samochodem egzaminacyjnym już od samego początku nauki.

 

 

KOSZT SZKOLENIA

Szkolenie Cena          
Prawo jazdy kat. B 3200 zł    

 

Jazdy dodatkowe: Cena  
1 godzina jazd dodatkowych 140 zł  

KONTAKT

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 00

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami od 01.01.2020r.  (art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT) każdy Klient dokonujący zakupu na rzecz podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest zobowiązany do wskazania numeru NIP. Istnieje możliwość wystawienia faktury do paragonu wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie dokumentującym zakup został uprzednio umieszczony NIP nabywcy.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00