Prawo jazdy kat. A, AM, A1 i A2

Prawo jazdy kat. A, AM, A1 i A2
19 czerwca
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
10 lipca
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
07 sierpnia
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
11 września
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12
09 października
3 200,00 PLN
Wolnych miejsc: 12

 

Nowość w naszej ofercie! Kurs eksternistyczny na prawo jazdy.

Obecne przepisy dopuszczają możliwość nieuczestniczenia w wykładach kursu prawa jazdy. Kurs eksternistyczny, bo o nim mowa, polega na samodzielnym przygotowaniu się kursanta z części teoretycznej, zdaniu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego, a następnie realizacji zajęć praktycznych w wybranym ośrodku. 

Koszt kursu eksternistycznego jest niższy o 150 zł od regularnej ceny szkolenia.

 

Nasz kurs prawa jazdy kat. A/A2 jest wielopłaszczyznowy i składa się z kilku elementów:

 • 30 godzin zajęć teoretycznych, podczas których poznasz zasady ruchu i poruszania się po drogach, a także nauczysz się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zajęciach teoretycznych rozpoczniesz realizację 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia są ustalane indywidualnie.
 • godzinnego szkolenia z doskonalenia techniki jazdy na ternie naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. ODTJ umożliwia początkującemu kierowcy zmierzenie się z sytuacjami ekstremalnymi, które mogą wystąpić na drodze, a także uczy prawidłowego reagowania podczas sytuacji awaryjnych. Wszystkie ćwiczenia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, w kontrolowanych warunkach
 • wykłady obejmujące ćwiczenia na symulatorze dachowania, symulatorze zderzeń, refleksomierzu i z wykorzystaniem alkogogli.
 • wykłady z pierwszej pomocy, które prowadzi praktykujący ratownik z wykorzystaniem fantomu osoby dorosłej, dziecka i urządzenia AED.

Co zyskasz decydując się na Pakiet Prawa Jazdy kat. A z Techniką Jazdy w Grupie CARGO?

 • Niepowtarzalną możliwość zmierzenia się z niespodziewanymi sytuacjami na drodze w bezpiecznych warunkach podczas zajęć na ODTJ
 • Zapoznania się z modelami motocykli wykorzystywanych podczas egzaminu państwowego w WORD
 • Naukę przekazywaną w różnej formie – wykładów, szkoleń praktycznych, poprzez symulatory oraz jazdę na torze

Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne kierowców do kierowania:

 • Kat. AM: motorowerem, czterokołowcem lekkim.
 • Kat. A1: 
  • Motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg,
  • Motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,
  • Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.
 • Kat. A2:
  • Motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla,
  • Motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,
  • Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.
 • Kat. A: motocyklem oraz pojazdami określonymi dla prawa jazdy kat. AM.

ZAKRES SZKOLENIA

Kurs prawa jazdy kat. AM to 5 godzin zajęć teoretycznych, natomiast kurs prawa jazdy kat. A1, A2, A to 30 godzin zajęć teoretycznych, podczas których poznasz zasady ruchu i poruszania się po drogach, a także nauczysz się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zajęciach teoretycznych kursant rozpoczyna zajęcia praktyczne (5 godzin na kat. AM, 20 godzin na kat. A1, A2, A) ustalane indywidualnie z instruktorem. Podczas szkolenia kursant odbywa szkolenie praktyczne na motorowerze czy motocyklu takim samym jak na egzaminie państwowym w WORD. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym  teoretycznym i praktycznym, po którym zostaje wydane zaświadczenie o ukończonym kursie. 

W przypadku osób ubiegających się o uprawnienia kat. AM, Grupa CARGO udostępnia motorower na egzamin państwowy w WORD. Masz pewność, że zdasz!

WYMAGANIA

Ubiegając się o uprawnienia:

 • Kat. AM: Ukończone 14 lat
 • Kat. A1: Ukończone 16 lat
 • Kat. A2: Ukończone 18 lat
 • Kat. A: Ukończone 24 lata (jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2)

Od 19 stycznia 2013 roku, każdy kandydat na kierowcę, przed przystąpieniem do szkolenia, czyli zapisaniem się na kurs prawa jazdy robi odpowiednie badanie lekarskie i wraz ze zdjęciem musi mieć utworzony Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Dokument ten, otrzymuje we właściwym Starostwie lub Urzędzie. Dopiero z uzyskanym PKK kandydat na kierowcę zapisuje się w Ośrodku Szkolenia Kierowców na kurs prawa jazdy.

PRZED EGZAMINEM KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z FILMAMI INSTRUKTAŻOWYMI, KTÓRE PREZENTUJĄ ZADANIA EGZAMINACYJNE:

 

KOSZT SZKOLENIA

Rodzaj szkolenia Cena        Możliwość dofinansowania do 80% ceny
Kategoria AM 2300 zł    
+ jazdy dodatkowe 130 zł/h    
Kategoria  A1 2700 zł    
+ jazdy dodatkowe 130 zł/h    
Kategoria  A2 2900 zł    
+ jazdy dodatkowe 170 zł/h    
Kategoria A 3200 zł  
+ jazdy dodatkowe 170 zł/h    

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia nawet do 80% kosztów w ramach Bazy Usług Rozwojowych! Zadźwoń i zapytaj o wariant szkolenia objęty dofinansowaniem! Szczegóły: http://www.cargo.edu.pl/menu-strefa-zawodowa/dofinansowanie-szkolen

KONTAKT

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 00

 

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami od 01.01.2020r.  (art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT) każdy Klient dokonujący zakupu na rzecz podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest zobowiązany do wskazania numeru NIP. Istnieje możliwość wystawienia faktury do paragonu wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie dokumentującym zakup został uprzednio umieszczony NIP nabywcy.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00