Doskonalenie techniki jazdy kat. B

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 00

Szkolenie skierowane do osób prywatnych - szkolenie indywidualne

Naszym kierowcom oferujemy także indywidualne szkolenia w wersji premium - 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Jest to niezawodny sposób na podwyższenie swoich kompetencji w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Doskonalenie techniki jazdy umożliwia uczestnikowi kursu zrozumienie zagrożeń, które mogą wystąpić w ruchu drogowym przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu w szkoleniu urządzeń powodujących utratę przyczepności można w kontrolowany sposób pod okiem wykwalifikowanego instruktora ćwiczyć wychodzenie z poślizgu podsterownego i nadsterownego.

Szkolenie 3-godzinne

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Szkolenie obejmuje 3 godziny zajęć praktycznych zgodnie z programem:

1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą.
  2. Technika kierowania pojazdem.
  3. Hamowanie awaryjne z ABS i bez ABS.
  4. Jazda po łuku na śliskiej nawierzchni z ESP i bez ESP - wpływ prędkości na zachowanie się pojazdu.
  5. Ominięcie przeszkody na śliskiej nawierzchni.
  6. Wyprowadzenie pojazdu z poślizgu w warunkach symulowanych na płycie poślizgowej.

Szkolenie 1-godzinne

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć praktycznych zgodnie z programem:

1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą
  2. Technika kierowania pojazdem