Bezpieczna rodzina na drodze

Czy chciałbyś pewniej czuć się za kierownicą swojego samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych? Chcesz wiedzieć, jak zachować się w momencie poślizgu lub niespodziewanej sytuacji na drodze? Czy na pewno wiesz jak prawidłowo dobrać i zamontować w samochodzie fotelik dla swojego dziecka??

Skorzystaj z jedynego na Śląsku szkolenia, które łączy w sobie praktyczne zajęcia z doskonalenia techniki jazdy i warsztatów fotelikowych!

ZOBACZ WYGLĄDA SZKOLENIE:

 

Zakres szkolenia:

1. Wprowadzenie – 30 minut

Nasz instruktor wprowadzi Cię w świat doskonalenia techniki jazdy i zagadnień związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Dowiesz się, jaki czynnik na drodze jest najważniejszy, sprawdzisz ile drogi przejedziesz tylko na chwilę odwracając wzrok, jak również poznasz systemy bezpieczeństwa zainstalowane  w Twoim aucie.

2. Warsztat z Ekspertem Fotelikowy - 45 minut

Spotkaj się z nami, a będziesz wiedział, jakie foteliki są dostępne na rynku i który z nich jest najbezpieczniejszy. Na miejscu opowiemy Ci o prawidłowym sposobie zapinania pasu bezpieczeństwa, montażu foteliku oraz zasad bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie.

3. Szkolenie na płycie poślizgowej z bezpiecznej jazdy – 120 minut

Przedstawimy Ci prawidłową pozycję za kierownicą, nauczymy Cię odpowiednio układać ręce na kierownicy podczas wykonywania różnych skrętów, spróbujesz wykonać serię zadań na płycie poślizgowej podczas których zobaczysz jak zachowuje się samochód wpadający w poślizg!

4. Podsumowanie – 15 minut

BEZPIECZNE DZIECKO TO PRIORYTET KAŻDEGO RODZICA!

CENA SZKOLENIA: 699 zł

ZGŁOSZENIA I SZCZEGÓŁY: 32 413 88 00

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00