Sprzedaż koncepcji automatyzacji ODTJ

Zapraszamy wszystkie Ośrodki Doskonalenia Techniki Jazdy zarówno z Polski, jak i firmy prowadzące podobną działalność z zagranicy, do zapoznania się z naszą koncepcją automatyzacji ODTJu. Oferujemy jej sprzedaż wraz z doradztwem.

Stworzony przez nas system telemetryczny może być zaimplementowany na inne obiekty w Polsce i nie tylko. Rozwiązanie to jest innowacyjne w skali kraju, dlatego przypuszczamy, że na zasadzie benchmarkingu inne ośrodku będą podpatrywać wyniki wprowadzenia automatyzacji przez Grupę CARGO i będą zainteresowane wprowadzeniem całości systemu lub jego części w swoich firmach, a my jesteśmy otwarci na współpracę w tym zakresie. System jest elastyczny, dlatego może zostać dopasowany do warunków i możliwości innych firm. Wszystkie jego funkcjonalności pod względem szkoleniowym, logistycznym oraz analitycznym mogą być dostosowany do wymagań firm. Atutem naszej oferty jest fakt, że wszystkie usługi i rozwiązania, które wprowadzamy na rynek testujemy w naszym ośrodku, dlatego zaręczamy, ze są one sprawdzone i dopasowane do potrzeb odbiorców oraz zawierają potrzebne funkcjonalności.

 

 

Nasza technologia pomaga również optymalizować pracę instruktorów oraz podnosić jakość szkolenia, co powoduje, że jest idealnym narzędziem dla obiektów, które dbają o konkurencyjność świadczonych usług. Dodatkowo system obsługiwany jest przez jedną osobę, co pozwala na ujednolicenie procesów szkoleniowych.

Cena sprzedaży wypracownej koncepcji do uzgodnienia po rozmowach z Zarządem firmy.

Projekt Opracowanie innowacyjnej integracji nowoczesnych urządzeń telemetrii oraz infrastruktury w celu automatyzacji Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy realizowanego przez GRUPĘ CARGO Sp. z o.o. Sp. k. dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiegonna lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00