Prace badawcze - oferta dla instytucji naukowych

Poprzez wprowadzenie automatyzacji naszego ODTJ i najnowocześniejszych mobilnych symulatorów jazdy przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy badawczej dla podmiotów naukowych

Dzięki połączeniu wszystkich funkcjonalności obiektu możliwe jest prowadzenie badań dotyczących podwozi, zawierzeń, amortyzatorów, hamulców, ogumienia czy też prototypów samochodów i nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych. Badania mogą również obejmować analizy zachowania kierowców i pojazdu w ruchu. Wykorzystanie odpowiedniego oczujnikowania i oprogramowania, wspomaga analizę danych, dzięki czemu wyniki są dokładne i wiarygodne. Wprowadzając nowoczesne systemy pomiarowe i analityczne na terenie ODTJ możliwe stało się automatyczne gromadzenie i przetwarzanie danych. Nie będzie tutaj mowy o przypadkowości, albo zmiennym czynniku ludzkim. System umożliwia sterowanie i wskazywanie wyników otrzymywanych w kolejnych próbach, a także rejestrowania pojazdów. Dzięki temu do badań można wprowadzać nowe zmienne i obserwować ich wpływ na wyniki pomiarów.

Współpraca z instytucjami badawczymi oraz naukowymi utrzymywana jest przez Zarząd firmy i prowadzona będzie na podstawie rozmów z dotychczasowymi i zainteresowanymi partnerami. Cena uzależniona jest od zakresu i czasu prowadzonych badań.

Projekt Opracowanie innowacyjnej integracji nowoczesnych urządzeń telemetrii oraz infrastruktury w celu automatyzacji Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy realizowanego przez GRUPĘ CARGO Sp. z o.o. Sp. k. dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiegonna lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP

 

Istnieje również możliwość przeprowadzenia również badań przez instytucje badawczo-rozwojowe na najnowszych symulatorach jazdy w warunkach specjalnych.

Zalety nowych symulatorów:

  • Zamontowane na najnowocześniejszych ciężarówkach Mercedes-Benz Actrosa
  • Posiadają sprzęt najwyższej jakości (system audiowizualny, nagłośnienie, ekrany) oraz pionierskie oprogramowanie
  • Zwiększony komfort, polepszona ergonomia otwiera się nowy wymiar prowadzenia szkoleń (kabina niczym nie różni się od seryjnej, urządzenia sterujące stawiają naturalny opór, do dyspozycji kierowcy pozostają dobrze znane urządzenia i systemy)
  • Mniejszy rozmiar pojazdów przy zachowaniu wszystkich funkcjonalności

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych prowadzone szkolenia odznaczają się bardzo dużym realizmem oraz skutecznością. Dzięki czemu wyniki szkoleń mogą stać się podstawą do prac rozwojowych w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych i naukowych.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00