Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy prowadzi szkolenia transportowe zarówno dla osób indywidualnych (kurs prawa jazdy wszystkich kategorii, kursy doszkalające, a także kursy dokształcające kierowców), jak i dla firm (program szkoleń dedykowanych).

Bogata infrastruktura pozwala na kompleksową obsługę klientów w obszarze doskonalenia techniki taktyki jazdy oraz organizacji imprez motoryzacyjnych. ODTJ w Jaworznie to jedyny tego typu ośrodek w województwie śląskim. Uwzględniając jednak całą infrastrukturę techniczną w połączeniu z zapleczem ekspertów, można pokusić się stwierdzeniem, że jest to jedyna taka jednostkaw kraju.
 

Podstawową zaletą usług świadczonych przez Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Jaworznie jest ich wysoka jakość

Pomimo tego, że Akademia Jazdy CARGO jest obiektem nowo powstałym, stoją za nią lata doświadczeń i wykwalifikowana kadra Grupy CARGO, właściciela obiektu.
 

Dodatkowym atutem ODTJ w Jaworznie jest pełna gama usług realizowanych w jednym miejscu, z których korzysta każdy kierowca - nowy, jak i zawodowy.

Na miejscu, poza płytą ODTJ i budynkiem administracyjno-dydaktycznym, znajdować się będzie także okręgowa stacja kontroli pojazdów.
Istnieje możliwość wynajmu obiektu na własne potrzeby - w całości lub też częściowo. Cena najmu i szczegóły każdorazowo ustalane są indywidualnie.
 
MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00