Kadra

Grupa CARGO to miejsce, w którym kierowcy wspinają się na wyższe poziomy swoich umiejętności. Nie robią tego jednak sami!

W tym miejscu chcemy Wam przedstawić tych, którzy współtworzą mistrzów kierownicy - naszych instruktorów:

 

Maciej Gleixner

Maciej Gleixner

Lider instruktorów techniki jazdy w naszym Ośrodku, V-ce Mistrz Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Pilot Rajdowy kierowców m.in: Paweł "Felix" Danilczuk, Paweł Dytko, Sebastian Frycz. Maćka najczęściej spotkacie podczas szkoleń z bezpiecznej jazdy, szkoleń kierowców pojazdów uprzywilejowanych oraz jazd specjalnych w ramach kwalifikacji wstępnej kat. C.

Jerzy Makselon

Jerzy Makselon

Jeden z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów. Od 1998 roku instruktor nauki i techniki jazdy wszystkich kategorii: B, C, C+E, D. Jurka możecie również spotkać, jako kierowcę autobusu turystycznego wycieczek krajowych i zagranicznych.

Kamil Makselon

Kamil Makselon

Od 2005 roku instruktor nauki jazdy kat. B, C, D. Instruktor prowadzący szkolenia na samochodach ciężarowych (kat. C), autobusach (kat. D) oraz zajęcia praktyczne kwalifikacji zawodowych. Kamil najczęściej swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje kursantom prawa jazdy kat. D

Bernard Kosiński

Bernard Kosiński

Szkoleniem zajmuje się od 1995 roku. Instruktor nauki oraz techniki jazdy kat. B, C oraz C+E. Na co dzień Bernard wspiera naszych kursantów podczas realizacji szkoleń okresowych i kwalifikacji wstępnych z wykorzystaniem naszej platformy e-learningowej eC@RGO.

Andrzej Jelonek

Andrzej Jelonek

Od 2001 roku instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, oraz D. Prowadzący szkolenia z prawa jazdy kat. C i D oraz kwalifikacji zawodowych. Andrzeja najczęściej spotkacie na zajęciach teoretycznych z prawa jazdy kat. B, C lub D.

Adam Romański

Adam Romański

Od 2015 roku instruktor EASYDRIFT, posiada również uprawnienia instruktora techniki jazdy kat. B. Prowadzi i koordynuje szkolenia oraz pokazy z jazdy w kontrolowanym poślizgu, bierze udział w motoryzacyjnych show. Najczęściej spotkacie go na szkoleniach z techniki jazdy, szkoleniach kierowców pojazdów uprzywilejowanych i eventach.

Marcin Tutaj

Marcin Tutaj

Instruktor techniki jazdy kat. B i C. Najczęściej prowadzi szkolenia z techniki i taktyki jazdy dla grup oraz zajęcia dla przyszłych instruktorów techniki jazdy. Marcin jest niezastąpionym instruktorem w zakresie eco-drivingu oraz szkolenia kierowców pojazdów uprzywilejowanych

Grzegorz Ryndak

Grzegorz Ryndak

Grzegorz jest instruktorem nauki jazdy kat. A,B,C,CE,D,T (od 2011 roku) oraz instruktorem techniki jazdy kat. B i C (od 2013 roku), którego spotkacie przede wszystkim na jazdach specjalnych w ramach kwalifikacji wstępnej.

Janusz Glistak

Janusz Glistak

Janusz jest doświadczonym instruktorem prawa jazdy kat. B - to z nim stawiają pierwsze kroki za kierownicą nasi kursanci. Ma swoją metodę nauczania, która sprawia, że egzamin nie jest straszny.

Kazimierz Grzybowski

Kazimierz Grzybowski

Lider instruktorów nauki jazdy w naszym Ośrodku. Instruktora z wieloletnim doświadczeniem, którego spotkać możecie na kursie prawa jazdy kat. C. Dodatkowo posiada również uprawnienia instruktora nauki jazdy kat. B, D oraz CE.

Sławomir Chrobak

Sławomir Chrobak

Sławek jest instruktorem nauki jazdy kat. A,B,C,D. W naszym Ośrodku zajmuje się szczególnie szkoleniem motocyklistów i wprowadzaniem ich w świat bezpiecznej jazdy na dwóch kółkach.

Przemysław Korczyński

Przemysław Korczyński

Od 2009 roku instruktor nauki jazdy (kat. B,C,T) i jeden z pierwszych w Polsce instruktorów techniki jazdy (kat. B,C,CE,D). Najczęściej spotkacie go na jazdach specjalnych w ramach kwalifikacji wstępnej, Przemek pracował również jako kierowca w firmie transportowej, dlatego jest on również ekspertem w jeździe precyzyjnej kat. C i CE oraz ecodrivingu.

Tomasz Wąsowicz

Tomasz Wąsowicz

Instruktor nauki jazdy, którego spotkacie na wykładach prawa jazdy kat. B, C lub D. Wykładowca, który skrada serca naszych kursantów na zajęciach teoretycznych. Tomek posiada również uprawnienia egzaminatora.

 

 

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00