Innowacyjne szkolenia z rejestratorem przebiegu jazdy

Naszym klientom i partnerom oraz zainteresowanym instytucjom proponujemy w miejsce badań psychologicznych w pracowni zastosowanie rejestratora przebiegu jazdy i oprogramowania eksperckiego, wnioskującego na podstawie zebranych danych o cechach psychomotorycznych kierowcy. System w pierwszym kroku zbiera dane do oceny psychometrycznej kierowcy podczas jego rzeczywistej jazdy w warunkach drogowych. Na podstawie zgromadzonych danych w drugim kroku sam dobiera indywidualny program szkolenia dla kierowcy na symulatorze jazdy. Niewątpliwą zaletą rejestratora jest to, że prowadzi on stały monitoring stylu jazdy kierowcy w czasie jego podróży i umożliwia śledzenie wpływu doświadczenia oraz rutyny na zachowania drogowe. Zarejestrowane zdarzenia stanowią podstawę indywidualnego doboru programu szkoleniowego z uwzględnieniem cech danego kierowcy.

Po etapie jazdy w warunkach rzeczywistych kierowca przechodzi do etapu eliminowania nieprawidłowości zarejestrowanych podczas jazdy. W tym etapie odbywa szkolenie na symulatorze  jazdy pojazdem ciężarowym i autobusem o 6-ciu stopniach swobody, w kabinie ze specjalnym wyposażeniem technicznym i specjalistycznym oprogramowaniem. Symulator na podstawie danych z rejestratora dobiera odpowiedni scenariusz ćwiczeń, a przy tym minimalizuje wpływ szkoleniowca (instruktora) na przebieg szkolenia. Dzięki temu szkolenie jest bardzo efektywne, gdyż kursant nie ćwiczy zadań, które już wcześniej wykonywał poprawnie, natomiast zostaje ukierunkowany na zadania, które wymagają doskonalenia jego umiejętności.

  1. Oferta dla klienta korporacyjnego i branży ubezpieczeniowej obejmuje sprzedaż kompletnego rozwiązania w ujęciu systemowym. Klient dokonuje zakupu potrzebnej ilości rejestratorów jazdy do bezpośredniego montażu w pojazdach oraz symulatora niezbędnego do prowadzenia szkoleń na podstawie zebranych danych.
  2. Oferta dla przedsiębiorstw sektora transportowego, które posiadają od 100 do 500 pojazdów zakłada odpłatny wynajem urządzeń peryferyjnych do montażu w pojazdach w połączeniu z pakietem szkoleniowym teoretycznym i praktycznym na naszym symulatorze.
  3. Oferta szkoleniowa dla klientów – na podstawie danych zebranych przez rejestrator podczas szkolenia praktycznego kursanta system wskaże program szkoleniowy odpowiedni do zdiagnozowanych potrzeb.
    Każdą z opisanych wyżej ofert należy rozpatrywać w dwóch głównych aspektach tj. ekonomika i bezpieczeństwo jazdy.

Firmy zainteresowane współpracą w zakresie rejestratora przebiegu jazdy prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00