Zarządzanie procesami – czyli jak sprawniej zarządzać Twoją organizacją

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia wpleciona została w historię fabularną – tutorka oprowadza uczestnika po muzeum. W ten sposób zaprojektowane szkolenie ułatwia zapamiętywanie treści i zwiększa jego atrakcyjność. W szkoleniu uczestnik będzie również rozwiązywać interaktywne ćwiczenia, które uporządkują i utrwalają wiedzę.

Cel szkolenia

Sukces dzisiejszej organizacji jest możliwy między innymi dzięki nowoczesnemu zarządzaniu i dostosowaniu firm do dynamicznego i wymagającego otoczenia. Organizacje muszą konkurować, osiągając wysoką efektywność i atrakcyjność na poziomie elementarnych działań. Zrealizować to mogą poprzez świadome i kompleksowe zarządzanie procesami. Nasze szkolenie pomoże zrozumieć czym jest zarządzanie procesami i w jaki sposób można przekształcić tradycyjną i funkcjonalną firmę w nowoczesną organizację procesową. Ważnym elementem kursu jest zaprezentowanie zasad i narzędzi umożliwiających wykorzystanie podejścia procesowego do doskonalenia organizacji.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie – geneza zarządzania procesami