Istota zarządzania – funkcje i role menedżera

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia została zaprezentowana na bazie fabularnej historii prowadzącego szkolenie tutora, który udaje się w podróż samolotem. W trakcie tej podróży kursant pogłębia swoją wiedzę i rozwija umiejętności przywódcze. Forma kursu ułatwia przyswojenie wiedzy i budzi zainteresowanie użytkownika prezentowaną historią.

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą ulepszyć swoje umiejętności menedżerskie. W trakcie szkolenia zaprezentowanie zostaną role i funkcje lidera w zespole. Kurs pozwoli uczestnikowi szkolenia zastanowić się, jaki jest jego styl kierowania grupą oraz pokaże gotowe rozwiązania, które podniosą skuteczność zarządzania.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie w tematykę
  • Kim jest menedżer oraz jakie umiejętności powinien posiadać
  • Style kierowania grupą