Podstawy obsługi GIMP (aplikacja graficzna)

Wyróżniki szkolenia

Dzięki zastosowaniu symulacji pracy z programem uczestnik ma poczucie pracy bezpośrednio na programie. Daje to bardzo dobre wyniki w praktycznej nauce oprogramowania.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie kursanta z graficznym programem GIMP. Dzięki jego znajomości będzie mógł swobodnie korzystać z funkcji programu, takich jak edycja grafik czy retusz zdjęć. Tutor prowadzący szkolenie prezentuje poszczególne zagadnienia i szczegółowo tłumaczy sposób korzystania z narzędzi programu. Zastosowanie symulacji pozwala użytkownikowi na dokładne poznanie programu w sposób praktyczny.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie do programu Gimp
  • Tworzenie prostych ilustracji złożonych
  • Narzędzia selekcji