MS PowerPoint 2010. Poziom podstawowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest symulacją pracy w programie MS PowerPoint 2010. Dzięki takiej budowie szkolenia uczestnik ma wrażenie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy i sprawdzają na jakim poziomie została opanowana treść szkolenia.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie kursanta z programem MS PowerPoint 2010, aby przy użyciu tej aplikacji, potrafił przygotować prostą prezentację. Tutorka występując w szkoleniu dokładnie, krok po kroku, opowiada o poszczególnych narzędziach programu i szczegółowo tłumaczy ich użycie. Zastosowanie w szkoleniu symulacji pracy w programie oraz liczne ćwiczenia pozwalają na zdobycie praktycznej umiejętności pracy z tą aplikacją.

Plan szkolenia
  • Zastosowanie programu. Budowa okna roboczego
  • Tworzenie prezentacji
  • Narzędzia główne