Microsoft Word 2010. Poziom podstawowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest symulacją, dzięki czemu uczestnik biorący w nim udział ma wrażenie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Szkolenie dostępne jest w wersji z lektorem, co pozwala uczestnikowi kursu skupić się na stronie wizualnej szkolenia i tym samym lepiej zaznajomić z narzędziami programu. Liczne ćwiczenia wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia oraz interakcje mają na celu utrwalić zdobywane podczas szkolenia umiejętności.

Cel szkolenia

Szkolenie daje możliwość zapoznania się podstawowymi funkcjami programu MS Word 2010, w celu zdobycia umiejętności tworzenia prostych dokumentów tekstowych, przy wykorzystaniu dostępnych możliwości formatowania i funkcjonalności umożliwiających pracę z tekstem. Dzięki takiej budowie szkolenia jego uczestnik ma możliwość poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę z zakresu obsługi programu MS Word 2010 poprzez liczne ćwiczenia oraz interakcje, które zostały wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia.

Plan szkolenia

• Zastosowanie programu MS Word. Budowa okna roboczego