Microsoft Excel 2010. Poziom średnio zaawansowany

Wyróżniki szkolenia

Całe szkolenie oparte jest na symulacji, by uczestnik kursu miał poczucie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Liczne ćwiczenia wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia oraz interakcje mają na celu utrwalić zdobywane podczas szkolenia umiejętności.

Cel szkolenia

Szkolenie to adresowanie jest do osób, które korzystają już z programu MS Excel 2010, ale chcą zwiększyć swoje umiejętności i poznać nowe możliwości tej aplikacji. Zadaniem szkolenia jest rozwinięcie wiedzy użytkownika obsługującego program MS Excel 2010 w stopniu średnio zaawansowanym. Twórcy tego szkolenia wzięli sobie za cel usprawnienie umiejętności posługiwania się narzędziami programu tj. adresowanie komórek, inspekcja formuł czy podstawowe funkcje matematyczne, logiczne czy tekstowe.

Plan szkolenia

• Sposoby adresowania
  • Sposoby adresowania – test
  • Podgląd funkcji