Zdobywanie zaufania klientów i prowadzenie rozmów z trudnym klientami

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie fabularyzowane, opowiada historię animowanej postaci – Jana, który właśnie rozpoczął swoją karierę w sprzedaży, co podnosi atrakcyjność szkolenia. Liczne przykłady i ćwiczenia pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę.

Cel szkolenia

Każdy sprzedawca marzy o wysokich wynikach sprzedaży. Jednak nie każdy wie, iż efekty te można poprawić poprzez zyskanie zaufania klienta. Dlatego warto nauczyć się budować długotrwałe relacje z klientami i próbować to zaufanie zdobywać. W tym celu powstało szkolenie, które pozwoli każdemu sprzedawcy nauczyć się tworzyć pozytywną atmosferę i wiarygodność w relacjach z klientami. Czasami ta komunikacja bywa jednak trudna, ale mimo to profesjonalny handlowiec powinien umieć sobie z nią poradzić. Trudny klient to szansa na wykazanie się skutecznością i jakością obsługi drugiej strony. Nasze szkolenie daje wskazówki, jak sprawić, by konfrontacja z takimi klientami była łatwiejsza, korzystniejsza dla firmy i oczywiście bardziej satysfakcjonująca dla samego klienta.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie
  • Tworzenie pozytywnej atmosfery z klientem i budowanie wiarygodności handlowców
  • Postępowanie w przypadku zgłaszania reklamacji