Skuteczne przedstawianie cen i ich obrona

Wyróżniki szkolenia

W szkoleniu pojawiają się animowani bohaterowie oraz tutorka, którzy prowadzą uczestnika szkolenia przez merytoryczne treści, a grafiki zamieszczone w szkoleniu pozwalają lepiej je zapamiętać. Liczne ćwiczenia angażują użytkownika i sprawdzają jego wiedzę w podanym zakresie.

Cel szkolenia

Jednym z niezwykle ważnych elementów rozmów handlowych jest przedstawienie ceny oferowanego produktu. Dla sprzedawcy istotne jest to, aby informację tę przekazać w sposób nieodstraszający klienta i zakończyć pertraktacje zawarciem umowy. Zatem, aby pomóc handlowcom w skutecznej i efektywnej sprzedaży, powstało nasze szkolenie. Korzystając z wiedzy w nim zawartej, każdy handlowiec będzie wiedział jak przedstawiać cenę i jej bronić, by prowadzona rozmowa nie zakończyła się niepowodzeniem. Kurs ten pozwoli również zaznajomić się z technikami negocjowania cen i zasadami minimalizowania rabatów.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie
  • Jak skutecznie prezentować ceny
  • Czy cena jest faktycznie najważniejsza?
  • Jak negocjować i targować się z satysfakcją?

Szacowany czas trwania szkolenia - 1h 20 min

Szkolenie opracowane przez firmę