Skuteczne prezentowanie ofert handlowych i odpieranie obiekcji klientów

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie rozpoczyna film wprowadzający w treść szkolenia, następnie rolę tutorki przyjmuje animowana postać. Znalazły się również w nim liczne przykłady prowadzonych rozmów oraz ćwiczenia angażujące uczestnika i wpływające na lepsze przyswajanie treści.

Cel szkolenia

Przedstawiając ofertę handlową sprzedawcy często nie interesują się potrzebami drugiej strony i nie zdają sobie sprawy z tego, że rozpoznanie potrzeb klienta jest kluczem do skutecznej prezentacji produktu. A przecież niezwykle łatwo stracić klienta przez źle dobraną argumentację lub słownictwo. Nasze szkolenie powstało w celu wyeliminowania takich błędów, a zatem w trakcie jego trwania uczestnik pozna wskazówki dotyczące umacniania siły argumentacji prezentowanej oferty czy rozwiewania wątpliwości konsumentów oraz porady, jak reagować na obiekcie klientów i prowadzić efektywne rozmowy.

Plan szkolenia

• Wprowadzenie.
  • Argumentacja handlowa, czyli sprzedajemy korzyści, a nie produkty.
  • Mam pewne zastrzeżenia, czyli radzenie sobie z obiekcjami klientów.
  • Test sprawdzający.

Szacowany czas trwania szkolenia - 1h 20 min