Zarządzający transportem

Zarządzający transportem

Na szkolenie można uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych, szczegóły:
http://www.cargo.edu.pl/menu-strefa-zawodowa/dofinansowanie-szkolen

Planujesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej i potrzebujesz uzyskać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego? Podejmujesz w pracy decyzje związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa transportowego? A może jesteś osobą, która zawiera umowy dotyczące nie tylko organizacji przewozów, ale również zakupu środków trwałych, czy zatrudniania i zwalniania pracowników szeregowych? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to skorzystaj z naszego szkolenia, podczas którego otrzymasz praktyczne informacje na temat funkcjonowania na rynku transportowym. Dzięki kursowi uzyskasz cenne informacje np. na temat najczęstszych błędów popełnianych przez przewoźników wykrywanych podczas kontroli.

Zakres szkolenia

Przygotowanie dla zarządzającego transportem (40h)

W ramach szkolenia omawiane są podstawowe zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, odpowiedzialności przewoźnika, odpowiedzialności kierowcy i zarządzającego transportem. Uczestnicy poznają prawo przewozowe, ustawę o transporcie drogowym, jak również podstawowe zagadnienia z zakresu prowadzenia firmy oraz księgowości i prawa pracy.

Kontrola przedsiębiorstwa (8h)

W ramach zajęć prowadzonych przez jednostki ITD kursanci otrzymują informacje dotyczące formy przeprowadzania kontroli na drodze, jak również w przedsiębiorstwie. Wykładowcy zwracają uwagę na to, co podlega kontroli oraz w jakiej formie jest ona przeprowadzana, Dodatkowo uczestnicy dowiadują się o najczęstszych karach finansowych nakładanych na kierowców, przedsiębiorców oraz zarządzającego.

Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy (8h)

Uczestnicy otrzymują wiadomości dotyczące najczęstszych błędów w zakresie form zatrudnienia oraz rozliczenia pracowników. Poruszone są także zagadnienia dotyczące problematyki delegacji i ryczałtów noclegowych.

Szkolenie przygotowuje do egzaminu państwowego organizowanego przez ITS w celu uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych w tranposrcie drogowym.

Cena

Zarządzający transportem 2600 zł netto

Wkład własny przy określonym poziomie dofinansowania:

80% 70% 60% 50%
520,00 zł netto 780,00 zł netto 1040,00 zł netto 1300,00 zł netto

Kontakt:

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 00

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00