Mobilny Pracownik Plus

Mobilny Pracownik Plus

 

Polska należy do niechlubnej czołówki w UE pod względem ilości wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych! W I połowie 2017 roku na naszych drogach doszło do 14 tys. wypadków, w których aż 17 tys. osób zostało rannych. Pracodwaco, nie pozwól, aby twoi pracownicy stali się części tych czarnych statystyk!

Zapewnij im szkolenie, które wpłynie na zwiększenie poziomu ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a Tobie przyniesie realne korzyści w postaci zmniejszenia kosztów posiadania floty oraz obniżenia szkodowości. W szkoleniu "Mobilny Pracownik" powinna wziąć udział każda osoba, która wykonując swoje obowiązki służbowe pokonuje samochodem duże odległości, często jeździ po zatłoczonych miastach, gdzie o kolizję albo stłuczkę bardzo łatwo. Jak również każdy, kto na co dzień porusza się autem.

Zakres szkolenia

Szkolenie e-learningowe z techniki i taktyki jazdy

szkolenie odbywa się na specjalnej platformie e-learningowej. Kurs zrobisz w dowolnym miejscu i czasie przed zajęciami praktycznymi. Podczas szkolenia dowiesz się m.in.: dlaczego Finowie mówią, że dojeżdżamy do skrzyżowania, jak spłoszony zając, a opuszczamy je jak wpatrzony w siebie lew, jak jeden miesiąc w roku nie płacić za paliwo oraz jak wychodzić z poślizgu i poruszać się autem we mgle.

Szkolenie z bezpiecznej jazdy (5h)

Szkolenie obejmuje serię ćwieczeń na suchej i mokrej nawierzchni Ośrodka Doskonalenia Technniki Jazdy. Doświadczysz m.in. wytrącenia pojazdu z toru ruchu, poznasz wpływ systemów bezpieczeństwa na trakcję pojazdu (ABS, ASR< ESP), będziesz ćwiczył technikę jazdy na płycie poślizgowej obserwując przyczepność.

Postępowanie w sytuacjach kryzysowych (4h)

Szkolenie odbywa się w formie warsztatowej. W jego trakcie weźmiecie udział w specjalnie przygotowanych symulacjach sytuacji kryzysowych typu: wypadek przy pracy, wypadek drogowy, pożar, czy też atak terrorystyczny. Po kursie będziesz umiał zachować zimną krew w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Zdobędziesz wiedzę, która może okazać się na wagę złota.

Praktyczne szkolenie z jazdy ekonomicznej (2h)

Szkolenie prowadzone jest na pojazdach Grupy CARGO w ruchu drogowym. Podczas przejazdu instruktor weryfikuje nabytą przez Ciebie wiedzę i umiejętności oraz wskaże ewentualne błędy.

CENA:

Mobilny pracownik PLUS 3280,00 zł netto

 

Kontakt

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 00

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00