Zestaw mikrometrów Limit

Zestaw zawierający 4 różne mikrometry w praktycznym plastikowym etui oraz przymiar kontrolny i klucz zaczepowy.

Mikrometry umożliwiają dokonywanie pomiarów z dokładnością 0,01 mm. Różne mikrometry mają różne zastosowania m. in. do pomiarów zewnętrznych, wewnętrznych, szerokości otworów, głębokości itp. Niektóre mikrometry  posiadają dodatkową podziałkę zwaną noniuszem, która umożliwia odczyt tysięcznych części mm, inne mikrometry są z odczytem elektronicznym. Mikrometry dzielą się na zewnętrzne, wewnętrzne i specjalne do pomiaru drutów, uzębień kół zębatych itd.

Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Poniedziałek, Środa 8:00 - 18:00