EasyDrift - doskonalenie techniki jazdy

Specjalne, kompozytowe, nakładki EasyDrift, umieszczane na kołach samochodu pozwalają na realizację szkoleń z doskonalenia techniki bezpiecznej jazdy. Nakładki EasyDrift cechują się zmniejszoną przyczepnością, dzięki czemu można symulować zachowanie pojazdu na śliskiej nawierzchni.

Stosowanie systemu EasyDrift nie wymaga żadnych dodatkowych zmian w pojeździe, dzięki czemu szkolenia są realizowane na pojazdach, które codziennie spotykamy na polskich drogach.

Ćwiczenia praktyczne oparte są o system budowania nawyków ruchowych u kierowców. Dzięki wyuczonym odruchom, kierowca w sytuacjach zagrożenia na drodze, będzie potrafił błyskawicznie i prawidłowo zareagować na niebezpieczne sytuacje.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów jazdy, którzy dostosowują program do poziomu umiejętności prowadzącego.

Na bazie EasyDrift powstały systemy szkoleniowe dla służb mundurowych na całym świecie. Korzysta z niego m.in. policja w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

System EasyDrift jest wykorzystywany przy testach fabrycznych w warunkach niskiej przyczepności – z tego systemu korzysta np. Jaguar podczas testów systemów kontroli trakcji.

Możliwość dofinansowania szkolenia

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla pracowników.

Mikroprzedsiębiorstwa mogą starać się o dofinansowanie 100% kosztów szkolenia.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać 80% dofinansowania kosztów szkolenia.

Udzielamy wsparcia podczas przygotowywania wniosków oraz innych dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania.

Zaufali nam

ZAufali nam!

Najbliższe szkolenia

RozpoczęcieZakończenieMiejscowośćCena
Trwa rekrutacjaSprawdź szczegóły

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Tel.: +48 32 413 88 00 lub +48 32 751 56 65
fax.: +48 32 413 88 11
E-mail: biuro@cargo.edu.pl

Zapisz się na kurs

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA CARGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie o ofertę szkoleniową. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest GRUPA CARGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!