Prawo jazdy kat. A z Jackiem Ciszewskim!

Myślisz o rozpoczęciu przygody z motocyklem? Chcesz zrobić prawo jazdy kat. A i poszukujesz osoby, która nauczy cię jeździć, a nie tylko zdać egzamin? U nas pasją do motocykli zarazi cię JACEK CISZEWSKI - instruktor kat. AM, A1, A2 i A, instruktor doskonalenia techniki jazdy oraz egzaminator państwowym dla kat. motocyklowych.

Jednak przede wszystkim motocyklista, dla którego jazda jednośladem stała się sposobem na życie!

Podczas kursu zobaczysz, jak wygląda prawdziwe życie motocyklisty i otrzymasz praktyczne informacje poparte jego wieloletnim doświadczeniem oraz przejechanymi kilometrami.

Ucz się pod okiem instruktora rekomendowanego przez innych motocyklistów!

Zapraszam do wspólnego odkrywania przyjemności i nabywania kunsztu w szeroko rozumianym kontakcie z motocyklem. Umiejętności i uprawnienia związane z prowadzeniem samochodów po prostu wypada i trzeba w dzisiejszym świecie mieć. Zaś frajda i korzyści z umiejętnego użytkowania jednośladu mogą być naprawdę ogromne i wyjątkowe. Bo prócz praktycznie pełnej swobody w parkowaniu zyskujecie przyjemność z pokonywania samej drogi do szkoły czy pracy. Bo zwiedzanie bliższego i dalszego świata łączycie z satysfakcją i radością z współpracy z Motocyklem.

Duet Człowiek i Motocykl może zaistnieć dzięki innemu duetowi. Skorzystanie przez Was z połączonych sił Ośrodka Cargo i Motorkursu zaowocuje dobrym i pewnym kontaktem z Moto. Uzyskaniem uprawnień do prowadzenia własnego jednośladu. Da podstawy do dalszego rozwoju.

Zachęcam do wspólnej świadomej i rzeczowej pracy w realizowaniu Waszych celów a myślę,że i marzeń.

- Jacek Ciszewski, po prostu motocyklista

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!