Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH PROJEKTACH!

Projekty skierowane są do osób spełniających wszystkie poniższe kryteria:

• w wieku 18-24 lata (wiek wymagany na dzień przystąpienia do projektu),
  • niepracujących (bezrobotnych lub biernych zawodowo),
  • niekształcących się (w trybie dziennym),
  • zamieszkałych na terenie woj. śląskiego.

1. Projekt „Młody budowlaniec – sukces zawodowy” – szkolenia i staże w branży budowlanej (operator: koparkoładowarki, koparki, ładowarki, walca lub operatora wielozadaniowych nośników sprzętu oraz operatora zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego lub operatora przecinarek do nawierzchni dróg),

2. Projekt „Skierujmy się na pracę – zindywidualizowany program wsparcia osób młodych” – szkolenia i staże w branży transportowej (kursy magazyniera
i operatora wózków jezdniowych),

3. Projekt „Zielone światło dla młodych” – szkolenia i staże w branży spawalniczej (spawanie metodą MIG, MAG lub TIG oraz ręczne cięcie tlenowe lub plazmowe).

W ramach każdego projektu przewidziane jest następujące BEZPŁATNE wsparcie dla uczestników:
a) doradztwo zawodowe,
b) kursy zawodowe,
c) 3 – miesięczny staż zawodowy,
d) warsztaty aktywnego poszukiwania pracy,
e) coaching motywacyjny.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy:

• materiały szkoleniowe,
  • wymagane badania lekarskie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • egzamin państwowy po kursach.

Za udział w szkoleniach uczestnicy otrzymują stypendium szkoleniowe (od 770 do 920 zł netto – w zależności od wybranych szkoleń).

Po szkoleniach dla 80% uczestników zapewniamy 3-miesięczne staże zawodowe. Za udział w stażu uczestnicy otrzymują stypendium stażowe: (ok. 1360,00 zł netto/miesięcznie).

REKRUTACJA, zapisy, informacje:

Grupa CARGO – Jaworzno, ul. Darwina 17
e-mail: grzegorzryt@cargo.edu.pl
tel. 32 413 88 51, 32 413 88 00

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!